Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Automodel Xmods Evolution, scara1/28


  • Topic inchis Acest topic e inchis
1 reply to this topic

#1 Red Team

    Nou venit

  • Members
  • Pip
  • 65 Mesaje:
Inregistrat: 17-mai 07
  • Marca:Nu am
  • Model:Nu am
  • Motorizare:Nu am

Scris 04 iunie 2007 - 01:50

De vanzare Automodel RC 1/28 Xmods Evolution Infiniti G35 ( produs de HPI si vandut sub marca lor in Asia, in USA de RadioShack si in Europa de Carson ) folosit circa 6 luni, dar in stare excelenta - alearga ca un cal de curse !

Imbunatatiri: 4wd, full rulmenti capsulati � 16 buc., motor Stage 2 � 35 k/rpm, FET � uri pt. Motor 21T ( 46k / rpm ), fuzete fata/spate aluminiu, port fuzete fata/spate aluminiu, bascule fata/spate aluminiu, amortizoare fata aluminiu, suport motor aluminiu, heat sink motor, diferentiale fata / spate cu bile, bara directie aluminiu, cauciucuri foam, piulite pentru jenti din aluminiu, kit caroserie, kit suspensie, kit directie. + � un sac � de piese de schimb si maruntisuri: pinioane, diferentiale, arcuri suspensii, 3 jenti, 4 gume, 3 motoare, bascule, fuzete, � shuruoabe �, surubelnita un cruce, tubulara piulite etc. Radiocomanda are baterie noua !

Pret fix: 350 RON

Pentru incepatori sau cei ce vor sa participle la concursurile noastre imediat cu acest model fara sa mai trebuiasca absolut NIMIC, se mai vinde:

Transponder folosit Robitronic ( special pt. modele mici, 1/28 ): 100 RON

Incarcator GP - 8h, stare excelenta impreuna cu set accu AAA 700 Mah, selectati si folositi, stare f. buna ( alearga minim 15 min. ): 50 RON

Pret fix TOT pachetul RTR ( toate trei articolele ): 450 RON

Asigur consultanta si service post-vanzare gratuit dar si piese de schimb si up-grade-uri ( greu de crezut ca ati mai avea nevoie de ceva ) contra cost, de aceea as prefera cumparatorii din Bucuresti!
Lista de upgrade-uri este destul de mare, asa ca cei interesati o pot cere pe pm sau mail.

In fiecare vineri seara la Palatul Copilor, cei interesati pot participa cu acest model la antrenamentele noastre din Bucuresti, iar o data pe luna la etapele primului campionat ( experimental ) de automodele radio-comandate, scara 1/28. E gratis si e distractiv.
De asemenea, aceleasi coordonate sunt valabile si pentru � drive-test � !

Contact: PM si mail sau mess: [email protected]

Imagine amplasata

Imagine amplasata

Imagine amplasata

Imagine amplasata
  • 0
Blogul meu: Mini & Micro RC - ultimul post: 12 Februarie

#2 Red Team

    Nou venit

  • Members
  • Pip
  • 65 Mesaje:
Inregistrat: 17-mai 07
  • Marca:Nu am
  • Model:Nu am
  • Motorizare:Nu am

Scris 16 iunie 2007 - 01:31

Modelul si incarcatorul cu cei 4 accu. s-au vandut, a mai ramas transponderul Robitronic care are deja mufa pentru xmods, pret fix - 100 RON
  • 0
Blogul meu: Mini & Micro RC - ultimul post: 12 Februarie




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi