Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Mazda 6 2.0l, 147CP, benzen


  • Please log in to reply
270 replies to this topic

#26 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 11 mai 2009 - 09:43

Zauoan, ma bucur ca te vad si pe tine multumit de o masina si, evident, iti doresc sa-ti iei si tu una la fel. ;)
Chiar asa...de ce nu o faci?

Andrei, tata, e in rodaj mititica...iar cifrele alea sunt de "impresie artistica" acolo, credeam ca stii deja asta. Poate doar daca era MPS-ul.
Cata, imi pare rau ca te-am dezamagit, dar stii prea bine ca nu-mi plac turbatele. Lasa ca e buna si asta...o pui pe cruise control si dormim amandoi... :)
Sau, cel mai bine, ne luam o zi in plus pt drum sa nu mai mergem ca disperatii.



LE: Si cine, puii mei, e Marcel? Ma inseli si eu nu stiu? ;)

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 11 mai 2009 - 09:45

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#27 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 11 mai 2009 - 10:00

nu sunt dezamagit, doar ca m-am obisnuit cu turbo pe sistem :)

ps. astept dedicatia de la ska

marcel e sotul ioanei.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#28 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 11 mai 2009 - 10:58

Si Mazda6... si sedan... si alba. Una dintre masinile mele preferate! O alegere excelenta. Sa o stapanesti sanatos!


I-as fi zis vreo doua de dulce, dar imi place alegerea pe care a facut-o...

D-le , cine te-a consiliat sa-ti iei o asemenea masina, fiindca tu voiai Cielo. :)
  • 0

#29 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 11 mai 2009 - 11:18

are preteni adevarati.
pe care din fericire nu i-a ascultat Imagine amplasata
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#30 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 11 mai 2009 - 11:48

STATI ASA...PAI NU-I CIELO????? :wtf:

Damn it! Iar m-au fentat astia.... :D
Mi s-a parut mie ca nu prea seamana, dar am zis ca e din cauza ca-i spalata...

Ce rai puteti fi...rusine sa va fie! Iar tie, Cata, cel mai mult dintre toti ca m-ai lasat la greu, sa lupt cu "dusmanii de clasa".

Am gasit si ceva care nu-mi place cu adevarat la ea: NU STIE SA IA DIN AGENDA TELEFONULUI NUMERELE....HUOOOOO!
Cica trebuie sa le bag one by one prin viu grai. Uite asa imi perfectionez eu engleza. :D
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#31 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 11 mai 2009 - 12:42

pina le bagi pe toate, iei alta masina :D
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#32 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 11 mai 2009 - 12:46

baga in ureche ceva si lasa masina. la mine le ia, dar nu am folosit decat de proba. inutil.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#33 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 11 mai 2009 - 01:05

ps. astept dedicatia de la ska

http://www.youtube.c...h?v=HCczcMD3w6M
:D
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#34 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 11 mai 2009 - 01:35

sa traiesti jupane, fara numar ...
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#35 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 11 mai 2009 - 01:54

Beee...ia faceti-va topicul vostru de manelisti, da?

Dedicatii va dau numai in privat, ca e "pericoloso sporgersi". :wink:
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#36 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 08 august 2009 - 11:05

azi am vazut masina. e foarte frumoasa.

mi s-a parut ca si asta sufera de simplitatea tipic japoneza la motor. se vad matele si pe sub masina ca la subaru.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#37 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 11 septembrie 2011 - 09:16

Tocmai ce am terminat de dat o tura cu 'salvarea' lui adytzu. Impresiile sunt calde.

Am impresia ca japonezii fac ce fac si tot uita de ambreiaj. Si Mazda 6 din acest topic are ambreiajul lipsa. Tare si mic, dar te poti obisnui cu el dupa cateva zile. Motorul are foarte multa viata in el daca il gadili bine si sus in ture. In oras merge de vis in orice regi gratie cilindreei mari, este comfortabila si sigura. Mi-au placut franele ca sunt foarte responsive iar pedala e relativ scurta. Sunetul la peste 3500rpm este imbatator, seamana cu Subaru :D.
La mersul mai in ritm alert Sprint Boosterul are un mare cuvant de spus. Am testat jucaria cu SB stins, apoi pe verde si in final pe rosu unde a si ramas. Inutil sa mai adaug vreun comentariu, totul a fost deja spus de altii, acuma doar mi s-a confirmat. SB-ul e o MARE SMECHERIE!

Mi-a placut masina cum este lucrata. Interiorul este foarte pe gustul meu. Comenzile sunt aerisite, intuitive si materialele folosite imi par de buna calitate. Pozitia la volan este buna, scaunul daca s-ar mai fi lasat putin in jos ar fi fost ideala. Apropo, scaunele sunt extrem de reusite.

Ii lipsesc doar senzorii de parcare si o instalatie BRC pt a o transforma in masina ideala pentru mine.

Sa o folosesti cu placere Adytzule si cat mai mult timp de acum incolo.

P.S: era sa uit, sistemul BOSE este putin rasolit. Cu tot procesorul ala digital de sub curul pasagerului, inaltele si mediile nu sunt la locul lor. M-a dezamagit subwooferul BOSE care era de fapt un difuzor de joase montat sub luneta, acolo unde lumea isi pune un amplificator... deci ioc incinta, ioc rezonanta, ioc bass (noroc cu wooferele din portiere care suna placut). Cu toate astea, o insonorizare pe toate portierele cred ca ar schimba cu mult treaba. Nu stiu cum ar suna inaltele, dar macar mediile ar fi mai calde.
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#38 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 11 septembrie 2011 - 09:52

Merci de aprecieri, man. Esti ingaduitor... :D
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#39 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 11 septembrie 2011 - 10:07

Nu sunt ingaduitor, dar eu am simtit-o ca pe o masina care nu da totul din prima. Adica n-am putut sa i-o trag bine din prima seara :lol: :lol: :D Am fost timizi sau nu ne-am incalzit bine ;) Cilindreea aia 'mare', ambreiajul scurt si timoneria zdravana trebuiesc 'lucrate' pe sosea, acolo cred ca as fi reusit usor sa scot untul din ea.

Apropo, imi pare rau ca n-am avut un cd la mine cu melodia asta si sa reglez putin la BOSE-le ala. Parca parca tot iese ceva decent din el.....

Mi-am amintit de fostul 9-3 al lui Griffin, din 2004, care tot asa avea difuzoare pe peste tot si amplificator digital plus fibra optica cica ... In fine, difuzoarele stock erau inlocuite cu niste focaluri si usile insonorizate artizanal de fostul proprietar in Belgia si totusi rezultatul era peste medie....
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#40 alexx_elf

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.777 Mesaje:
Inregistrat: 20-ianuarie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Volkswagen
  • Model:Golf Mk7.5 GTI TCR
  • Motorizare:2.0 TSI

Scris 11 septembrie 2011 - 10:17

Bleu, sa inteleg ca dai deceiul si golfu si iti iei o benzinara? :D
  • 0

#41 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 11 septembrie 2011 - 10:28

benzinara sub 200 cai nu am sa cumpar niciodata decat daca are sau ii pun eu GPL.

si decei-ul care vineri - mers birou + treburi oras si sambata - in za morning mers la otopeni si retur a scos 4.5l/100km la un total de 150km (deci consum mix 50-50%).... nu il dau nici mort.

Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 11 septembrie 2011 - 10:30

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#42 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 29 martie 2012 - 09:11

No, fiindca in curand "salvarea" implineste 3 anisori si aprox. 68.000km, sa mai facem un review asupra starii ei.
Pentru ca aveam ceva dubii asupra integritatii trenului de rulare (aici intrand atat suspensia cat si directia, bucse pivoti si toate fierataniile de acolo), si pentru ca iese si din garantia oficiala de 3 ani sau 150.000km si nu am de gand s-o extind, am fost ieri la o verificare generala.

Am facut test de amortizoare, geometrie roti, reglaje si strans pe dedesubt, verificat tot,tot,tot...
Se pare ca e sanatoasa tun, cu mici exceptii:
- mi-a scartait toata iarna scaunul de la sofer - s-a comandat pe garantie nus ce pasla ce inveleste buretele si care ar fi cauza zgomotului respectiv;
- cureaua de agregat e usor imbatranita cu mici crapaturi - s-a comandat pe garantie;
- bateria da semne de slabiciune - posibil sa trebuiasca s-o schimb pana in toamna, dar, mai vedem;
- in urma schimbarii de caseta de directie in toamna trecuta, se pare ca ceva nu a fost perfect aliniat la puntea fata - s-a rezolvat pe loc.

Am stat 6 ore in service, timp in care s-a lucrat continuu la masina.

Si acum, surprizele de care sigur se va gasi cineva sa se lege:
- factura a fost de...266RON
- consumul masinii pe ultimii 200km de cand am facut plinul si a dat caldura - 10.6l/100km, mers NUMAI in Bucuresti (a se lua in considerare si cei 3km care-i fac zilnic de la iesirea din Buc pana acasa pe sos Alexandriei, daca e chiar atat de important la calcularea consumului). In medie, merg cam 35-40km/zi numai in targ la ore de maxima audienta (8:30-9:30 dimineata si 18:00-19:30 seara).
- dupa reglajele care au fost facute, sta mult mai bine pe drum, nu mai tzopaie ca nebuna de cur.

Acum, fiindca planurile de a face update de sistem audio mi-au fost date peste cap, imi canalizez banii si energia catre altceva: SUSPENSIA.

Si aici, cer ajutorul lui Fuscobal, sper sa citeasca asta.

Vreau sa pun un kit Koni FSD +arcuri Eibach Pro (combinatia asta se vinde deja in State sub forma de pachet). Daca cineva are experienta cu asa ceva sau are alt sfat mai bun, nu sunt refractar.
Deasemenea, daca stie careva o sursa mai ieftina decat pretul pietei care e de aprox. 700euro.

Mentionez ca nu vreau sa ma dau pe circuit cu ea, ma intereseaza strict confortul si sa stea bine pe drum, pe curbe. Actuala suspensie, cea stock, imi da senzatia de nesiguranta, nefiltrand foarte bine denivelarile, plus ca e moale ceea ce-o face sa se balanseze ca barca pe valuri pe curbe.
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#43 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 29 martie 2012 - 03:09

Scaunul ala parca'l tot rezolvai acu vreo 2 luni :D

Eu's un pic mirat de faptul ca'ti schimba pe garantie cureaua de accesorii. Initial nu citisem atent si credeam ca si bateria. Mi se pare ca s'ar fi dus cam repede, mai ales pentru o benzinara. Da macar aia nu e o avere
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#44 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 29 martie 2012 - 03:18

Asa ziceam...referitor la scaun, dar nu am mai apucat sa ajung la ei. Pai si bucsele mi le-au schimbat pe garantie si pe fata si pe spate :D.

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 29 martie 2012 - 03:18

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#45 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 29 martie 2012 - 04:07

Consuma asa putin din cauza sprint-boosterului :D :D

Sa o folosesti sanatos in continuare, mie mi-a placut foarte mult cum merge. Este o masina onesta si foarte bine inchegata. SB-ul isi face treaba de minune iar sistemul audio se aude binisor. Daca totusi ai insonoriza usile si ai schimba difuzoarele pe fata ar fi minunat si nici nu te-ar costa mai mult de 300-400 euro......

Cu suspensiile faci ce vrei ca-s banii tai, dar eu nu as baga 700 euro in asa ceva. Poate e suficient sa schimbi doar arcurile....
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#46 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 29 martie 2012 - 04:20

Dupa oarece discutii, mi s-a cam luat de sistemul audio. Vorba ta, se aude binisor si Bose. O sa vad ce-mi rezerva viitorul.
De data asta te contrazic. Citeste specificatiile la Koni FSD si o sa intelegi de ce vreau asa ceva. Iar siguranta si confortul e mai presus de incantarea urechilor.
La urma urmei, am iPhone-ul si daca vreau sa ascult ceva Hi-Fi, pun castile. :D
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#47 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 29 martie 2012 - 06:05

chiar asa urat face salvarea pe viraje?
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#48 Fuscobal

    Membru

  • VIP Members
  • PipPipPip
  • 368 Mesaje:
Inregistrat: 20-februarie 03
  • Location:PLOIESTI, BUCURESTI
  • Marca:Volkswagen
  • Model:Golf V, Polo 6R
  • Motorizare:GTI, GTI

Scris 30 martie 2012 - 10:59

Nu stiu cum merge Koni FSD, n-am avut niciodata. Un prieten care a avut a spus ca e decenta dar mult sub Bilstein B16 pe care si l-a pus dupa (e si normal sa fie asa, Bilstein costa dublu). Eu zic sa te uiti si la Bilstein B12 si B14. B14 ar trebui sa fie vreo 800Euro ptr masina ta si e coilover adevarat (cu reglaj doar pe inaltime). B14 si B16 sunt renumite ca fiind indestructibile pe drumurile noastre. Pe la restul am auzit de destule amortizoare bubuite (Eibach, KW, Koni...de H&R iar n-am auzit nimic de rau) !
  • 0

#49 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 30 martie 2012 - 11:30

Saru'mana, boierule! :rolleyes:

Astea nu pot ramane si la inaltimea actuala a masinii? Parca n-as vrea s-o cobor...ask Relu si te lamureste de ce . :rolleyes:

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 30 martie 2012 - 11:41

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#50 alias

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.214 Mesaje:
Inregistrat: 10-decembrie 03
  • Location:prin jur
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester 2008
  • Motorizare:2000cc, 158 HP

Scris 30 martie 2012 - 12:20

http://www.bilstein....se/b14-pss.html
chiar de la noi din romanica.
  • 0
Subaru Forester 2008
ex Subaru Impreza 2008
ex Subaru Outback 2005




1 useri citesc subiectul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi